הרשמה לאתר

משחקים ברשת | יום שבת 25.06.22 שעה 19:54

Nex.co.il - הרשמה לאתר
שם משתמש:

סיסמא חדשה:
וודא סיסמא חדשה:

כתובת דוא"ל:
וודא כתובת דוא"ל:

בכדי להמשיך, הינך צריך להסכים לתנאים הבאים:

Nex.co.il - תנאי שימוש

1. כאשר הגולשים מעלים תכנים לאתר הם נושאים את אחריותם על הקבצים שאינם תכנים אשר מוגנים בזכויות יוצרים, האתר מסיר מעליו כל אחריות בנוגע לתכנים אשר מועלים לאתר ע"י הגולשים, האתר אף דוחה בכל תוקף העלאת תכנים מוגנים בזכויות יוצרים וינסה למגר תופעה זאת ע"י מחיקת תכנית אלו מהאתר.

2. השימוש באתר הוא חינמי, והגולשים נדרשים לכבד את מנהלי האתר וגולשי האתר ואין לפגוע, להשמיץ, להעליב ולבזה גולש כזה או אחר באתר, אדם אשר יעבור על תנאי זה יושעה מהאתר ולא תינתן לו אפשרות לערר על החלטה זאת

3. יש איסור על העלאת קבצים לאתר אשר נאסרו לפרסום, או פרסום העלול לפגוע בחברה או בפרט ועלול לפגוע ברגשותיו או לפגוע בשלום הציבור, צוות האתר לא יאפשר לגולשים אשר מנסים לפגוע באתר בדרך כזאת או אחרת ע"י העלאת תכנים שעלולים להזיק לו או לחברה.

4. המערכת לא תישא באחריות כלשהי לנזק, תקלה, אובדן וכיוצא בזה, אשר ייגרמו, למידע אשר צבר הגולש, אחריותו הבלעדית של הגולש היא לשמור מסרים, ומידע כזה או אחר שנשל לו דרך האתר וברצונו לשמר אותו.

5. מערכת האתר מתנגדת למסירת פרטים אישיים ומידע אישי כמו: טלפון, כרטיסי אשראי, כתובת וכל מידע כזה או אחר שיכל לפגוע בכל צורה שהיא בגולש, מערכת האתר לא תישא באחריות על גולשים שמסרו מידע אישי ונגמרם להם נזק מכך.

6. מערכת האתר מצהירה שהאתר נקס לא הוקם לשפר פרסום ושיווק פרטי ש גולשים, ומנהלי האתר יפעלו לאכוף פרסום כזה או אחר של גולשים למטרות אישיות כמו פרסום אתרים אישיים, מכירת מוצרים, מודעות דרושים וכל דבר שמפיק רווח אישי והפקת תועלת אישית לגולש. משתמשים אשר יתפסו מנצלים את האתר לטובת שיווק אישי יושעו מהאתר.

7. כל ניסיון חבלה באתר, העלאת תכנים אשר עלולים להזיק לגולשי האתר, התחזות למנהל האתר, הפצת תוכן ספאם ושליחת התרעות סרק למערכת תלווה בענישה מצד מנהלי האתר על ידי השעיה מהאתר, ואף לתביעות משפטיות בהתאם לפגיעה שנעשתה.

8. ישנו איסור על משתמש שנחסם באתר לפתוח חשבון חדש, מערכת האתר שומרת מידע אודות כל מחשב, וניתן לזהות ולאתר משתמשים שמנסים ליצור חשבון נוסף ולהתחבר לאתר. משתמשים שנחסמו אינם רשאים לחזור לאתר, ובהתאם לכך תישקל תביעה משפטית בנושא.

9. כל התוכן אשר נשלח ע"י גולשי האתר למערכת אתר נקס מלווה בהצהרה על וויתור הזכויות על תוכן זה, זכויות על תוכן זה יעברו לאתר נקס, והוא יהיה רשאי לערוך להסיר תוכן זה מבלי לבקש את רשותו של יותר התוכן.

10. כל המשתתפים בתחרויות כאלה ואחרות באתר כפופים לתנאי התחרות, ומערכת האתר רשאית לפסול השתתפות של משתמש כזה או אחר, משיקולים אישיים וללא התרעה מראש למשתמש על חסימתו מהתחרות, ואינה חייבת לנמק תשובה לסיבת החסימה.

11. מערכת האתר מוסמכת לשנות תקנון זה בכל עת ומבלי שתהא צריכה להודיע על דבר השינוי. כל שינוי בתקנון יחייב את המשתמשים החל ממועד פרסומו באתר.


הינך נמצא בדף - הרשמה לאתר